Przedsiębiorczość na obszarach rolniczych

W dniach 25.04-03.05.15 odbył się wyjazd szkoleniowy uczestników naszej organizacji. Wysłaliśmy trzech naszych działaczy do malowniczej miejscowości Novi Marof, położonej w północno-zachodniej części Chorwacji. Projekt Nowa Era – Przedsiębiorczość na obszarach o potencjale rolnym przyciągnął osoby z 9 państw: Polski, Portugalii, Hiszpanii, Macedonii, Litwy, Rumunii, Słowenii, Słowacji oraz Cypru, w sumie 31 osób wzięło udział w tym przedsięwzięciu.

Celem szkolenia było wzbogacenie wiedzy młodych ludzi w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości, a także umożliwienie im wyrażenia własnych opinii i oczywiście trenowania umiejętności przedsiębiorczych. Uczestnicy podejmowali aktywną dyskusję podczas szkoleń, dzieląc się swoimi uwagami oraz doświadczeniami, dzięki czemu warsztaty nabrały praktycznego charakteru.

Jedna z uczestniczek zapytana o korzyści z odbytego szkolenia wymienia niesamowite wspomnienia, szansę poznania wspaniałych ludzi, ale przede wszystkim nauczenie się pracy w grupach, kreatywności i zdobycie umiejętności tworzenia projektów.

Przeprowadzone szkolenie miało za zadanie zwiększenie świadomości o sporej różnicy pomiędzy obszarami wiejskimi i miejskimi, ponieważ uważa się, że ludzie pochodzący z małych miejscowości napotykają więcej trudności w życiu codziennym.

 

era_r-4-of-71

era_r-3-of-71

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

era_r-6-of-71

era_r-7-of-71

era_r-8-of-71

era_r-9-of-71

era_r-10-of-71

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

era_r-15-of-71

era_r-16-of-71

era_r-17-of-71

era_r-20-of-71-e1453467206158

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BACK