NASZ ZESPÓŁ

Paulina MadejCentrum Karier Project Manager

Kocham taniec, fitness i snowboard. Przez 7 lat trenowałam taniec nowoczesny. Wolne chwile poświęcam na naukę języków obcych i bieganie. Interesuje się coaching’iem oraz rozwojem osobistym.
W Wrocław Youth Club pełnie rolę Project Manager ‘a Centrum Kompetencyjnego.
Działając w Stowarzyszeniu realizuję siebie, poznaję nowych ludzi i zdobywam bezcenne doświadczenie. Moją przygodę w Stowarzyszeniu rozpoczęłam od wyjazdu do Wiednia na szkolenie „Coach at Work”.
Wyjazd pomógł mi w realizacji celów, otworzył nowe ścieżki kariery i był niesamowitą przygodą. Szkolenie było jak „kropka nad i” w podjęciu decyzji o wyjeździe na wymianę studencką w ramach programu Erasmus+.

Arleta TokarskaWYC Career Center Business Unit Manager - Local Partnerships

Interesują mnie małe i duże podróże, lubie poznawać nowych ludzi oraz zagłębiać się w ich kulturę, obyczaje. Moją „zmorą” jest czytanie książek, kocham literaturę faktu, choć nie stronie od beletrystyki czy kryminału. Gdy książką mnie wciągnie potrafię w środku nocy zerwać się z imprezy wrócić do domu i z wypiekami na twarzy dokończyć….stronę, rozdział….. książkę!!!

Aleksander ŻołądkiewiczWYC StartUp Hub

Lubię się wszechstronnie rozwijać. Jeżeli chodzi o naukę szczególnie interesują mnie astronomia, astrobiologia i wszystko związane z Extraterrestial Life :D. Dużo mojego czasu poświęcam też na sport i anime. Najbardziej lubię grać w baseball i koszykówkę, ale najwięcej czasu i tak spędzam na crossficie bo tego nie potrzeba synchronizować się innymi ludźmi.

Marta ŁukowskaWYC StartUp Hub

Lubie podejmować się nowych wyzwań, jakim jest też stowarzyszenie, jestem w CK w dziale międzynarodowym, co daje szanse na poznanie nowych ludzi, a przede wszystkim możliwość podszkolenia języka. Nie wiem, nie umiem pisać o sobie, ale mam nadzieje, że coś z tego wyciągniesz :) Przepraszam, że dopiero teraz, ale cały weekend praktycznie w pracy 😀

Agata ZiębaStartUp Hub Project Manager

Nazywam się Agata Zięba. Jestem aktywną studentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W Wrocław Youth Club pełnię rolę lidera projektu Startup HUB. Swoją przygodę ze Stowarzyszeniem rozpoczęłam w październiku 2014 roku, wyjeżdżając na szkolenie Man in the Mirror do Belgii. Połknęłam bakcyla wyjazdowego, poznałam cudownych, inspirujących ludzi, poszerzyłam swoje horyzonty. Z całego serca mogę polecić wyjazdy na szkolenia w ramach  Erasmusa+. Dzięki działalności w WYC zdobywam cenne doświadczenie, cieszę się, że dzięki mnie i moim kolegom stowarzyszenie się rozwija. W wolnym czasie podróżuję, spotykam się z przyjaciółmi i próbuję swoich sił w kuchni.

Agata SzyniewskaWYC StartUp HUB

Jestem wesołą, otwartą, aktywną osobą. W wolnych chwilach podróżuje po Polsce i Europie oraz biorę udział w eventach elektronicznej muzyki tanecznej. Pracuje jako wolontariusz w różny miejscach. Od lutego jestem studenckim ambasadorem fundacji DKMS. Moim największym marzeniem jest założyć własny biznes i zrobić coś dobrego dla otaczającego nas świata.

Agnieszka Perkowska WYC StartUp HUB

Interesuje sie sztuką, fotografią, dziennikarstwem, rozwojem osobistym i kreowaniem wizerunku. Moja pasją jest taniec, zwłaszcza zumba. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, zbierać nowe doświadczenia i podróżować. Bardzo lubię też gotować zdrowe posiłki i częstować nimi moich przyjaciół :)

Marek KoziołPrezes WYC

Codzienne kontakty i wspólne przedsięwzięcia z największymi firmami na świecie takimi jak: Apple, HP, Microsoft czy Samsung nauczyły mnie sumiennej i zorientowanej na efekty pracy. W efekcie czego w 2010 zostałem jednym z założycieli Stowarzyszenia Wrocław Youth Club, którego głównym założeniem jest funkcjonowanie na wysokich standardach organizacyjnych, w oparciu o najnowsze technologie, promowanie rozwój młodych ludzi i którego działania będą zostawiać pozytywny efekt w środowisku lokalnym.

Przemysław Brańka International Partnership Manager WYC StartUp Hub

Na codzień pracuje w firmie doradczej obsługującej importy dla firm Europejskich, w związku z czym codzienie ma kontakt z różnymi kulturami. Dzięki pracy ma możliwośc poznania innych kultur i zdobycia wiedzy na temat negocjacji z krajami Azjatyckimi. Uwielbia podróżować oraz poznawać nowych ludzi, zwiedzanie dodaje mu energii do dalszych działań.

Zuzanna BanaśWYC StartUp Hub

Niepoprawna optymistka, ciągle próbuje czegoś nowego: m.in. trenowała siatkówkę, skończyła  szkołę przetrwania SAS. Aktualnie od 6 lat trenuje wspinaczkę sportową- regularnie staje na podium ogólnopolskich zawodów. Dodatkowo zajmuje się wspinaczką wysokogórską- brała udział w wyprawie na południowy filar Szchary, oraz co roku jeździ w alpy zdobywać kolejne czterotysięczniki.

Iwona JanikWYC StartUp Hub

Lubie podejmować się nowych wyzwań, jakim jest też stowarzyszenie, jestem w CK w dziale międzynarodowym, co daje szanse na poznanie nowych ludzi, a przede wszystkim możliwość podszkolenia języka.

Katarzyna KuroszWYC StartUp Hub

”Szybka, zwinna, uśmiechnięta, otoczona przez dziewczęta, jasne włosy ma dziewczynka, którą zwą Katarzynka” – od czasu kiedy usłyszałam rymowankę o sobie minęło prawie 15 lat, a niewiele się zmieniło…  Może jedna kwestia. Ze względu na wybrany zawód nie ma w moim otoczeniu za dużo kobiet. Jestem absolwentką Mechatroniki oraz Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Wrocławskiej, pracuję jako konstruktor w przemyśle lotniczym.

BACK